Szczep Harcerskich Drużyn Pożarniczych w Starym Widzimiu   Komendant szczepu: pwd. Karolina Sroka karolina.sroka@zhp.net.pl

19 Gromada Zuchowa “Wesołe Skrzaty”

Gromada zuchowa Drużynowa: Zuzanna Poniedziałek zuzanna.poniedzialek@zhp.net.pl Zbiórki w piątki (oprócz pierwszego piątku miesiąca) o 16:00 w Szkole Podstawowej w Starym Widzimiu.

11 Harcerska Drużyna Pożarnicza “Płomień”

Drużyna harcerska Drużynowa: Karolina Wacińska wacinska.karolina@zhp.net.pl Zbiórki w piątki (oprócz pierwszego piątku miesiąca) o 16:00 w Szkole Podstawowej w Starym Widzimiu.

12 Harcerska Drużyna Pożarnicza “Żar”

Drużyna starszoharcerska Drużynowy: Filip Mellerowicz filip.mellerowicz@zhp.net.pl Zbiórki w piątki (oprócz pierwszego piątku miesiąca) o 17:00 w Szkole Podstawowej w Starym Widzimiu.

10 Drużyna Wędrownicza ,,Sagan”

Drużyna wędrownicza Drużynowy: pwd. Radosław Ratajczak radoslaw.ratajczak@zhp.net.pl Zbiórki co drugi piątek miesiąca o godzinie 19 (dokładne terminy ustalamy na bieżąco) Szkoła Podstawowa w Starym Widzimiu