Harcerskie Łowy na Lisa 2023

Czuwajcie Druhny i Druhowie,
Wystartowały zapisy na IV edycję "Harcerskich Łowów na lisa", które odbędą się 7 października. Rokrocznie odwiedzają nas patrole z Chorągwi Wielkopolskiej oraz Chorągwi Ziemi Lubuskiej. Impreza specjalnościowa w której poradzą sobie również ci, którzy z krótkofalarstwem nie mają nic do czynienia.

Miejscem tegorocznych zmagań są lasy nadleśnictwa Grodzisk Wielkopolski, dokładniej okolice wsi Nowe Tłoki gdzie na sali wiejskiej będzie baza zawodów.
Impreza odbędzie się bez względu na warunki atmosferyczne. Należy dostosować ubiór do pogody oraz terenowego charakteru imprezy.

Dojazd:
- samochodem - https://wolsztyn.zhp.pl/dojazd/

Dla patroli, które dotrą do nas pociągiem zapewniamy transport na miejsce wydarzenia ze stacji PKP Wolsztyn. Prosimy o takiej potrzebie poinformować organizatora do 1 października.

Koszt: 35 zł od osoby. Płatne na konto Hufca ZHP Wolsztyn za cały patrol.
Dane do wpłat:
ZHP Chorągiew Wlkp. Hufiec Wolsztyn
ul. Wilków Morskich 23/25, 60-480 Poznań
nr konta: 12 1090 1476 0000 0001 3565 6322
Tytułem: Składka zadaniowa "nazwa patrolu" x osób np. Składka zadaniowa, Leśne pantery 5 osób.
Opiekun jest zwolniony z opłaty.

W ramach składki zapewniamy wyżywienie i szereg różnych niespodzianek 🙂

Ilość patroli ograniczona - 15 patroli. decyduje kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia do 25 września do godz. 24:00
Początek godz. 9:00,
Koniec około godz. 16:00,

Dla osób nie wtajemniczonych. Krótkofalarskie "Łowy na lisa" to impreza terenowa podczas której uczestnicy poszukują ukrytych w lesie nadajników. Każde miejsce niesie ze sobą także wyzwanie w postaci zadania do wykonania.
Do udziału zapraszamy wszystkich chętnych. Nie jest wymagana wiedza krótkofalarska. Przed zawodami odbędzie się szkolenie z zakresu obsługi urządzeń służących do odnalezienia ukrytych w lesie nadajników.